Akasya Mobil Uygulaması

Pratik kullanımıyla hayatınızı kolaylaştıracak Akasya Mobil Uygulaması‘nı indirin, Akasya’da geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirin. Akasya Mobil uygulamasını indiren her misafirimize otopark ve Vale %50 indirimli!

UYGULAMAYA ÖZEL KAMPANYALAR

Akasya Mobil Uygulaması’nı özel en güncel fırsat ve indirimleri Kampanyalar sayfasında görebilirsiniz.

UYGULAMAYI İNDİRİN

UYGULAMA AVANTAJLARI

Vale ve Otopark

Akasya Mobil Uygulaması ile vale ve otopark hizmetlerinden %50 indirimli yararlanın, otopark ödemelerini mobil olarak yapın.

Arabam Nerede?

Akasya Mobil Uygulaması’nın “Arabam Nerede?” özelliği ile aracınızı park ettiğiniz konumu haritada işaretleyin ve kolayca bulun.

Mağaza Bul / Navigasyon

Navigasyon özelliği sayesinde bulunduğunuz konumdan istediğiniz mağazaya yol tarifi alın.

Bellboy

Alışverişlerinizde size eşlik etmemizi ve paketlerinizi aracınıza taşımamızı isterseniz, Bellboy hizmetinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

İndirim ve Fırsatlar

Akasya Mobil Uygulaması’nı kullanarak sürpriz indirimler, hediyeler ve size özel ayrıcalıklardan önce siz haberdar olun.

Sinema

Akasya CineMaximum’da hangi filmlerin gösterimde olduğunu öğrenin ve bilet satın alın.

KidZania

Dünyanın ilk çocuklar ülkesi KidZania’da çocuklar, kendi becerilerine ve ilgi alanlarına göre diledikleri mesleği seçebiliyor. Bilet satın almak için kidzaniabilet.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hava Kalitesi

Uygulamada bulunan Hava Kalitesi bilgi ekranından, Akasya içindeki ve dışındaki hava kalitesini, sıcaklık, karbondioksit ve nem oranlarını istediğiniz her yerden anlık olarak takip edin.

Akasya web sitesinde kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası‘nı inceleyebilirsiniz.

Paylaş

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook