Akasya'da Tüm Hizmetler Size Özel

Vestiyer’den Bellboy’a Akasya Concierge’daki tüm hizmetler alışveriş deneyiminizi kolaylaştırmak için tasarlandı. Size özel hizmetlerden yararlanmak için 1. katta bulunan Easy Point noktasına uğramanız yeterli.

EASY POINT

İade Ürün Teslimatı

hepsiburada.com üzerinden sipariş verdiğiniz ürünleri Easy Point noktasındaki deneme kabininde deneyerek dilerseniz anında, kolayca iade edebilirsiniz.

Akasya Emanet

Alışveriş yaparken eşyalarınız da sizinle birlikte mağaza mağaza gezmesin. Tüm eşyalarınızı Easy Point noktasındaki güvenilir asistanınıza emanet edebilirsiniz.

Akasya Vestiyer

Akasya’da alışveriş yaparken ceketinizi, paltonuzu ya da montunuzu elinizde taşımak yerine Easy Point noktasındaki vestiyere bırakabilirsiniz.

Bellboy

Alışverişiniz esnasında çantalarınızı taşımak için yardım almak istiyorsanız Easy Point noktasına uğrayabilir veya 549 566 00 85 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Click & Collect

hepsiburada.com üzerinden verdiğiniz siparişleri Easy Point noktalarından teslim alabilirsiniz.

Akasya Paketim Burada

Akasya’daki markaların online mağazalarından satın aldığınız ürünü mağazadan sizin adınıza alalım, tercih ettiğiniz gün ve saatte, Alışveriş Teslimat Noktası’nda siz aracınızdan inmeden ürününüzü teslim edelim.

Akasya Park Yemek Siparişi

Açık havada yemek keyfi yaşamanız, parkta oturduğunuz yerden kolayca ve hızlıca yemek siparişi verebilmeniz için mükemmel bir hizmet! Yemeğiniz siz parkta otururken ayağınıza geliyor. Sipariş vermek için 0549 566 0085 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLER

Bebek Bakım Odası

2, 1 ve -1 katlarımızdan yer alan, hijyenik koşullara uygun bebek bakım ve emzirme odalarından ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Kablosuz İnternet

Akasya içerisinde sunulan kablosuz bağlantı hizmetinden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Tax-Free İadesi

Yabancı misafirler ve yurt dışında yaşan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, 1. katta bulunan Easy Point noktasından Tax-Free iadesi hakkında bilgi alabilirler.

Evcil Hayvanınızla Akasya Ziyareti

Minik dostlarımızı Akasya’ya taşıma çantalarında getirebilirsiniz.

AKASYA MOBİL UYGULAMASI

Akasya'ya Dair Her Şey

Pratik kullanımıyla ile hayatınızı kolaylaştıracak Akasya Mobil Uygulaması‘nı indirerek Akasya’da geçirdiğiniz zamanı çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Akasya Mobil Uygulaması’nı indiren herkese Otopark ve Vale %50 indirimli!

Akasya Mobil Uygulaması’nın sağladığı kolaylıklardan bazıları:

– Mağaza Bul
– Arabam Nerede
– Sinema ve Kidzania Bileti
– Aracımı Çağır / Vale Hizmeti
– Bellboy Hizmeti
– İndirimler ve Fırsatlar

Akasya web sitesinde kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası‘nı inceleyebilirsiniz.

Paylaş

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook