Akasya'da #içinizrahatolsun

Fotoğraflar: İzzet Keribar

Akasya, misafirlerine sağlıklı bir alışveriş ve sosyalleşme deneyimi sunabilmek için, ‘sıfır risk’ prensibiyle, Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’nca açıklanan yönergeler doğrultusunda birçok hijyen ve sağlık önlemini hayata geçirdi.

Akasya olarak çalışanlarımızın ve misafirlerimizin güvenliği için, standartlarımızı ve önlemlerimizi en üst seviyeye çıkardığımızı, alanında öncü sertifikalarla tescillemiş olmaktan mutluyuz.

NASA TEKNOLOJİSİ AKASYA'DA

Akasya havalandırmasında, NASA’nın uzay mekiği ve istasyonlarında da yer alan Özel UV Foto Hidro İyonizasyon teknolojisini kullanıyoruz. Bu teknoloji sayesinde, %100 taze havayla beslenen Akasya’yı, virüs ve benzeri patojenlerden %99.9 oranında arındırıyoruz.

HAVA KALİTESİ

Akasya'da Havanız Temiz, İçiniz Rahat

Akasya’daki özel hijyen ve havalandırma uygulamalarıyla Akasya iç hava kalitesinin dış havadan daha yüksek olduğunu biliyor muydunuz? Üstelik, Akasya Mobil Uygulaması’nı kullanarak iç ve dış hava kalitesini, sıcaklık, karbondioksit ve nem oranlarını istediğiniz her yerden anlık olarak takip edebilirsiniz.

HİJYEN ÖNLEMLERİ VİDEOLARI

Akasya’da sizin için aldığımız hijyen önlemleriyle ilgili daha detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.

Akasya web sitesinde kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası‘nı inceleyebilirsiniz.

Paylaş

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook